Łukasz Puźniecki - nowy Burmistrz Polkowic

Łukasz Puźniecki - nowy Burmistrz Polkowic

Według informacji PKW nowym burmistrzem po II turze w Polkowicach został Łukasz Puźniecki.
Ilość oddanych przez mieszkańców głosów na Łukasza Puźnieckiego (67.03%) była druzgocąca do obecnie urzędującego burmistrza Wiesława Wabika (32.97%).

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos, za zaufanie. Duża frekwencja pokazuje, że Polkowiczanie chcą zmiany sposobu zarządzania miastem i gminą. Wspólnie już osiągnęliśmy wiele, rozpoczęliśmy proces przywracania miasta i gminy jej Mieszkańcom, a przed nami 5 lat pracy, pełnej pokory i wyzwań – mówi Łukasz Puźniecki.

Wynik, który osiągnęliśmy to wynik wielu rozmów, co zobowiązuje do ciężkiej pracy. Dziękuję również wszystkim współpracownikom i przyjaciołom i rodzinie za pracę w czasie kampanii wyborczej, to był wyjątkowy okres. Cieszę się, że wokół siebie mam ludzi pełnych energii i optymizmu. Ludzi, dla których Polkowice to nasz dom. Dziękuję głównemu kontrkandydatowi, Wiesławowi Wabikowi, za rywalizację. Dziękuję również Beacie Chaczko oraz Wojciechowi Marciniakowi za wsparcie mnie w II turze – razem z Państwem, dowiedliśmy, że warto współpracować na rzecz Polkowiczan, którym raz jeszcze bardzo mocno dziękuję za poparcie i zaufanie – dodaje.