Kandydaci do Rady Miejskiej - okręg nr 1

os. Krupińskiego (Bracka, Górników, Kolejowa, Lipowa, 3-go Maja, Miedziana, Ratowników, Sztygarska), os. Hubala (Energetyków, mjr Hubala, Kopalniana, Legnicka, Wojska Polskiego) os. Dąbrowskiego (Akacjowa, Brzozowa, Dąbrowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Krzywa, Mickiewicza, Polna, H. Sucharskiego).

 

Piotr OŻÓG – nr 1 na liście

Pracownik ZG Rudna. Z wykształcenia inżynier zarządzania produkcją. W polkowickiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej kierował produkcją w kilku firmach. Honorowy Dawca Krwi. W wolnych chwilach uprawia sport, wędkuje i podróżuje.

Panajotis TEODORIDIS – nr 2 na liście

Emerytowany pracownik KGHM Polska Miedź S.A. w ZG Polkowice-Sieroszowice. Jeden z założycieli związku zawodowego pracowników dołowych w KGHM. Wykształcenie średnie górnicze. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i pielęgnuje ogród działkowy.

Jan POCIECHA – nr 3 na liście

Zastępca Przewodniczącej Rady Osiedla Dąbrowskiego. Przez 26 lat pracował w policji. Służbę zakończył na stanowisku Oficera Prasowego. Przez kilkanaście lat negocjator policyjny. Obecnie dziennikarz Tvregionalna.pl. Ekspert w obszarze bezpieczeństwa.

Monika KOŚCIELNA – nr 4 na liście

Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, magister pedagogiki specjalnej. Zawodowo związana z jedną z firm w Strefie Ekonomicznej w Polkowicach. Pracuje na stanowisku technika jakości. Interesuje się psychologią i podróżami.

Krzysztof MACHAJEK – nr 5 na liście

Propagator idei transplantacji. Technik mechanik. Był członkiem rady pracowniczej i jej wiceprzewodniczącym. W latach 1993-1998 Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność Zanam sp. z o.o. Aktywny uczestnik imprezach Nordic Walking.

Agnieszka KRACZKA – nr 6 na liście

Pedagog, specjalista ds. osób niepełnosprawnych, rodzin zastępczych. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, PWSZ w Legnicy. Pracowała w WTZ w Stowarzyszeniu Charytatywnym „Żyć Godnie” w Polkowicach. Pomaga Stowarzyszeniu Migaj Sercem w Legnicy.

Jolanta KAMIŃSKA-MICHAJLUK – nr 7 na liście

Absolwentka Studium Administracji Publicznej w Polkowicach. Jej pasją jest sport i zdrowy tryb życia. Miłośniczka narciarstwa biegowego. Wielokrotnie reprezentowała nasze miasto w Biegu Piastów. W sezonie zimowym organizatorka wyjazdów na narty.

Czesław DZIATKIEWICZ – nr 8 na liście

Wieloletni nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, trener II klasy piłki ręcznej. Przez wiele lat pełnił społeczną funkcje prezesa Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej w Polkowicach, UKS Piłki Ręcznej oraz KS Piłki Ręcznej w Polkowicach.