Kandydaci do Rady Powiatu

Bogusław GODLEWSKI – numer 1 na liście

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i licznych studiów podyplomowych. Zaangażowanie społeczne i pomoc innym to jego pasja. Były prezes klubu pływackiego „Masters Polkowice”. Dogtrekking i psie zaprzęgi to jego pasje. Miłośnik biegów górskich i narciarstwa biegowego.

Krzysztof NESTER – numer 2 na liście

Społecznik i urzędnik samorządowy. Zajmował się polityką społeczną i prorodzinną, oświatą i rynkiem pracy. Kierował Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Polkowicach. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Izabela BUKAŁA – numer 3 na liście

Przedsiębiorca, pasjonatka nowych technologii. Z wykształcenia inżynier mechanik o specjalności technologia budowy maszyn. Pracownik m.in.: DFM Zanam, Lubinex i Oerlikon Polkowice. Interesuje się kulturą czeską, głównie muzyką.

Jan WOJTOWICZ – numer 4 na liście

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Były pracownik PCA, kierownik kina. Obecnie Specjalista ds. Analiz Technicznych w Oddziale Eksploatacji Maszyn Dołowych w KGHM . Społecznie zaangażowany w ZZPPM przy O/ZG “Polkowice-Sieroszowice”; przewodniczący Forum Młodych.

Agnieszka BROT – numer 5 na liście

Lider Szlachetnej Paczki w Polkowicach, wolontariuszka Polkowickiego Centrum Wolontariatu. Członek Rady sołeckiej w Moskorzynie. Pracuje w firmie produkcyjnej jako specjalista w Dziale Handlowym. Lubi dobrą literaturę i kino.

Rafał ŚLUFARSKI – numer 6 na liście

Członek zarządu ZZPPM przy ZG Rudna. Członek Komisji Pojednawczej. Zasłużony honorowy dawca krwi. Aktywny działacz klubu HDK „Miedzianej Kropli Krwi”. Górnik, inżynier zarządzania transportem. Radny rady osiedla Polkowice Dolne

Justyna ADAMCZYK – numer 7 na liście

Opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Suchej Górnej. Strażak roku 2017 na Dolnym Śląsku , nagrodzona brązowym medalem za zasługi dla pożarnictwa. Ratownik WOPR. W wolnych chwilach gra w pikę nożną, jeździ na rowerze, biega i pływa.

Kazimierz TROJANOWSKI – numer 8 na liście

Emeryt, pracownik ZG Polkowice. Z wykształcenia i zamiłowania muzyk. Były członek orkiestry górniczej. Od blisko 50 lat członek Polskiego Związku Wędkarskiego. Były założyciel i Prezes Stowarzyszenia Handlu w Polkowicach.

Janina SAMBORSKA-SUCHODOLSKA – numer 9 na liście

Aktywna, prowadząca zdrowy tryb życia emerytka. Ukończyła Akademię Rolniczą we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez blisko 30 lat pracowała w Urzędzie Gminy Polkowice

Tomasz BORKOWSKI – numer 10 na liście

Absolwent AWF Gorzów Wielkopolski, studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Radny dwóch kadencji w Radzie Miejskiej oraz dwóch kadencji w Radzie Powiatu Polkowickiego, wicestarosta. Prezes Amatorskiego Klubu Sportowego Wybiegani Polkowice.